Sąskaitos

Norėdami peržiūrėti, atsispausdinti ar užsisakyti elektroninę sąskaitą už suteiktas paslaugas, tai galite padaryti prisijungę prie savo asmeninės elektroninės paskyros. Elektroninėje savitarnos paskyroje galėsite:

  • susipažinti su Jūsų name vykdoma ir planuojama vykdyti veikla;
  • patogiai peržiūrėti, atsispausdinti ar užsisakyti elektroninę sąskaitą už Jums suteiktas paslaugas;
  • pateikti užklausą ar išsakyti nuomonę Jūsų namo vadybininkui.

ATSISKAITYMAS UŽ PASLAUGAS

Apmokėti už mūsų bendrovės suteiktas paslaugas galite naudodamiesi atsiskaitymo knygele arba jos elektroniniu atitikmeniu internete (knygelės 8-ąja ir 9-ąja eilutėmis), bankuose, AB "Lietuvos paštas" skyriuose, prekybos tinklo "MAXIMA" parduotuvėse, spaudos kioskuose ir parduotuvėse NARVESEN.

Už UAB „Senamiesčio ūkis” suteiktas paslaugas AB „Swedbank“ klientai  gali atsiskaityti naudodami elektroninę sąskaitą (tiesioginį debetą).

Už paslaugas atsiskaitant naudojantis elektronine bankininkyste AB "SEB" ir AB "Swedbank" bankuose

Atsiskaitomosios sąskaitos:

Swedbank a.s. LT65 7300 0100 7512 3058
SEB bankas a.s. LT73 7044 0600 0125 9396

Prašome nurodyti:

  • laukelyje „Įmokos kodas“ – įmokos kodą 103198;
  • laukelyje „Mokėtojo kodas” įveskite savo mokėtojo kodą - atsiskaitomosios knygelės numerį - atsižvelgdami į banko reikalaujamą ženklų skaičių.
  • laukelyje "Suma" įveskite bendrą sumą (8 ir 9 eilutės).
  • tikslų objekto, už kurį mokate įmoką, adresą.

Nuo 2017-03-15 SWEDBANK keičiantis įmokų surinkimo tvarkai, lieka vienas laukas "SUMA", mokant per įmokos kodą 103198 prašome susumuoti kitas paslaugas (8 eilutė) ir kaupiamąsias lėšas (9 eilutė) ir mokėti viena suma.

DĖMESIO DNB, SEB, Medicinos ir Nordea bankų klientams!  Nuo 2017 04 01 mokėdami galite naudoti įmokos kodą IVPI1 (8 ir 9 eilutė atskirai). Įveskite savo mokėtojo kodą - atsiskaitomosios knygelės numerį - atsižvelgdami į banko reikalaujamą ženklų skaičių.